Ganapathy, Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33HEVPP0274R1ZG
Approx. Rs 1,65,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Product Type | Soda Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | GOLI SODA FILLING |
| Color | Silver |
| Machine Type | Semi-Automatic |
| Mode | Semi Automatic |
| Number Of Flavors | 1 |
Additional Information:
Approx. Rs 95,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Drink Type | Carbonated Drink |
| Filling Range | 200 ml to 500 ml |
| Filling Speed | 20 to 40 bpm |
| Machine Type | Semi Automatic |
| Capacity | 100 pouch/hour |
| Container Type | PET Bottle |
| Warranty | 1 year |
| Driven Type | Electric |
| Voltage | 24V |
| Power | SINGLE PHASE |
| Cap Type | Screw Cap |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Approx. Rs 1,30,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Drink Type | Carbonated Drink |
| Filling Range | 200 ml to 1000 ml |
| Filling Speed | 20 to 40 bpm |
| Capacity | 200 pouch/hour |
| Machine Type | Semi Automatic |
| Container Type | PET Bottle |
| Warranty | 1 year |
| Driven Type | Electric |
| Voltage | 24V |
| Power | 100W |
| Weight | 40Kg |
| Cap Type | Screw Cap |
Additional Information:
Approx. Rs 2,95,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Drink Type | Soda Water, Flavoured Soda, Carbonated Drink, Soft Drink |
| Filling Range | Up to 2 L |
| Filling Speed | 20 to 40 bpm |
| Machine Type | Automatic |
| Capacity | 100 pouch/hour |
| Automation Grade | Automatic |
| No Of Heads | Rotary |
| Container Type | PET Bottle |
| Warranty | 1 year |
| Driven Type | Electric |
| Voltage | 24V |
| Rinsing System | Without Rinsing |
| Body Material | SS304 |
| Cap Type | Screw Cap |
| Product Type | Soda Filling Machine |
Additional Information:
Explore More Products
© Magizhini Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited