Ganapathy, Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33HEVPP0274R1ZG
Approx. Rs 1.8 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Goli Soda Glass Bottle |
| Type | Goli Soda |
| Thickness | 6 mm |
| Material | Silicon |
Additional Information:
Approx. Rs 1.5 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Usage/Application | Goli Soda Bottle |
| Inner Diameter | 15mm |
| Shape | Round |
| Color | Red |
| Packaging Type | Poly bag |
| Thickness | 5mm |
Additional Information:
Explore More Products
© Magizhini Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited