Ganapathy, Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33HEVPP0274R1ZG
Approx. Rs 7.80 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 600 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Material | ABS |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Cap Type | Screw Cap |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Soft Drink |
Additional Information:
Approx. Rs 5.5 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 600 Piece |
| Material | PET |
| Capacity | 200 ml |
| Usage/Application | Goli Soda |
| Color | Green |
| Shape | Round |
| Cap Type | Screw Cap |
| Features | Reusable |
Additional Information:
Approx. Rs 5 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 600 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Neck Size | 28 mm |
| Bottle Shape | Cylindrical |
| Usage | Energy Drink, Flavoured Drink, Soda, Soft Drink |
| Color | Green |
| Pattern | Plain |
| Features | Leak Proof |
| Cap Type | Screw Cap |
| Material | PET |
Additional Information:
Approx. Rs 45 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 240 Piece |
| Capacity | 200 mL |
| Usage/Application | Beverage |
| Bottle Type | Dropper Bottle |
| Color | Transparent |
| Product Type | Glass Bottle |
| Material | Glass |
Additional Information:
Approx. Rs 2.57 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 250 ml |
| Thickness | 3mm |
| Usage and Application | Beverage Packaging |
| Material | Plastic |
| Cap Type | Screw Cap |
Approx. Rs 7.5 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 600 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Neck Size | 28 mm |
| Bottle Shape | Round |
| Usage | Soda, Soft Drink, Energy Drink, Flavoured Drink |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Features | Reusable, Leak Proof |
| Cap Type | Screw Cap |
| Product Type | Soda PET Bottle |
Additional Information:
Approx. Rs 58 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 240 Piece |
| Capacity | 300 mL |
| Usage/Application | Beverage |
| Bottle Type | Dropper Bottle |
| Color | Transparent |
| Material | Glass |
| Product Type | Soda Bottles |
Additional Information:
Approx. Rs 46 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Capacity | 200 mL |
| Usage/Application | Beverage |
| Bottle Type | Dropper Bottle |
| Color | Transparent |
| Material | Glass |
Approx. Rs 46 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 240 Piece |
| Capacity | 200 mL |
| Usage/Application | Beverage |
| Bottle Type | Dropper Bottle |
| Color | Transparent |
| Product Type | Goli Soda Bottle |
| Material | Glass |
Additional Information:
Approx. Rs 7.80 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 600 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Neck Size | 28 mm |
| Bottle Shape | Round |
| Usage | Soft Drink, Soda, Flavoured Drink, Energy Drink |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Features | Leak Proof |
| Cap Type | Screw Cap |
| Material | PET |
Additional Information:
Approx. Rs 7.50 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 600 Piece |
| Material | PET |
| Neck Size | 28 mm |
| Bottle Shape | Round |
| Capacity | 200 ml |
| Usage/Application | Goli Soda |
| Color | Transparent |
| Shape | Round |
| Usage | Soft Drink, Energy Drink, Flavoured Drink, Soda |
| Features | Reusable |
| Cap Type | Screw Cap |
| Is It Customized | Non Customized |
Additional Information:
Explore More Products
© Magizhini Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited