Ganapathy, Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33HEVPP0274R1ZG
Approx. Rs 0.30 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Length | 30 m |
| Shape | Round |
| Material | PVC |
| Usage/Application | Goli Soda |
| Pattern | Plain |
| Color | Transparent |
| Thickness | 3 mm |
Approx. Rs 0.55 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Plastic |
| Color | Transparent |
| Usage/Application | Goli Soda Packing |
| Packaging Type | Poly Bag |
| Pattern | Plain |
| Thickness | 5 mm |
Explore More Products
© Magizhini Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited